Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » “Ваша дитина у біді. Треба гроші”: На Закарпатті активізувались телефонні шахраї

“Ваша дитина у біді. Треба гроші”: На Закарпатті активізувались телефонні шахраїЯк стало відомо Першому com.ua з власних джерел, напередодні новорічних свят активізувались шахраї. Нічний дзвінок – «Ваша дитина у біді. Треба гроші. Вже!» – схема стара і, видається, знають про неї уже всі. Та все ж батьківський інстинкт часто заглушує те, що підказує здоровий глузд. І люди виносять з хати конверти з грошима.
Подібний випадок стався у 80-річної бабусі, якій зателефонували і сказали, що її онук у лікарні. Він збив жінку і потрібні гроші, аби зам’яти це діло.
“Я зараз передзвоню твоїй мамі. І після цих слів чоловік поклав слухавку. Проте, що я пережила за йі декілька хвилин розмови, не можу Вам передати” – розповідає пані Марина.
Тож аби не стати жертвою шахраїв варто дотримуватися елементарних правил безпеки. По-перше, не панікуйте й не поспішайте виконувати умови аферистів. У таких випадках ніколи не називайте своїх близьких на ім’я. Попросіть людину, яка представилася родичем, назвати прізвище, ім’я, по-батькові і дату народження родича, а також якусь особисту інформацію, яку сторонні особи не можуть знати. І найголовніше – не підпадайте під власні емоції, адже на тому кінці телефона працюють справжні психологи, які знають, що людиною, яка в паніці – легше маніпулювати.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: