Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Прискорить перевірку вантажів у 10 разів: на Закарпатській митниці запустили перший сканер фур

Прискорить перевірку вантажів у 10 разів: на Закарпатській митниці запустили перший сканер фур


На Закарпатській митниці запрацював перший стаціонарний сканер, який прискорить перевірку вантажів у 10 разів. Найближчим часом планується запуск ще семи сканерів. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає Урядовий портал.
«Львівська митниця поки провела технічне тестування пристроїв у пунктах пропуску Рава-Руська, Краковець та Шегині». Найближчим часом вони будуть працювати повноцінно. Волинська, Чернівецька митниці також готуються до запуску таких систем», — йдеться в повідомленні.
Гончарук підкреслив, що сканування вантажів відбувається без урахування посадовими особами митниці, що, за його словами, має в 10 разів прискорити перевірку вантажу.
«Інакше доводилося б витрачати додатковий час і кошти на розвантаження та інші супровідні процедури», — зазначив Гончарук.
У свою чергу, голова Державної митної служби Максим Нефьодов пояснив, що українсько-польська ділянка державного кордону, пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ здійснює пропуск 400-500 вантажних транспортних засобів на добу в одному напрямку, в той час як скануюча система здатна пропустити 240-250 транспортних засобів на добу.
Таким чином, для пункту пропуску будуть визначені категорії товарів, що переміщуються для обов’язкового сканування.
Орієнтовний час на проведення однієї перевірки-сканування — 20 хвилин.
«Розміщення сканерів для перевірки великогабаритних вантажів вимагає технологічно правильного облаштування і значних майданчиків, зокрема, це габарити 35х75 м або 50х30 м. Тому найближчим часом планується запуск семи скануючих систем», — додав Нефьодов.
Він також зазначив, що дані зі сканерів на пунктах пропуску будуть передаватися до центрального апарату Держмитслужби в електронному вигляді.
 

 

 

Н 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: