Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Труни піднімаються з землі, священики розводять руками: що відбувається на відомому кладовищі

Труни піднімаються з землі, священики розводять руками: що відбувається на відомому кладовищі

​​
Нещодавно в архіпелазі Шпіцберген через масове танення льодовиків на місцевому кладовищі почали оголюватися могили, пише Politeka.
Танення льодів призвело до того, що в самому північному місті планети Лонґ’їрі почали оголюватися могили. Навіть місцевий священник вже боїться приходити на цвинтар, адже не знає, коли почнеться черговий зсув ґрунту. Священнослужитель стверджує, що це регулярно відбувається час від часу, тому місцеві жителі можуть бачити, як труни буквально піднімаються з землі.
Найнебезпечнішим в ції ситуації є те, що наступний зсув або завалить кладовище, або обвалитися в воду – тоді труни почнуть плавати в річці. У 2016 році небезпечне кладовище перенести, однак так і не зробили це. Тепер місцеві жителі навіть не можуть відвідати померлих родичів, адже в будь-який момент можуть посунутися з могилою в річку або ж гірше – їх самих затягне у землю.
Через зміни ландшафту вже було зруйновано кілька будинків, двоє людей загинули. Життя в самому північному місті світу стає все менш безпечним, повідомляє Вільна преса.
Варто зауважити, що географія архіпелага Шпіцберген є досить специфічною, оскільки колись був повністю занурений під воду. На морському дні матеріали й залишки життєвих форм формували осадові породи.
Періодично земля піднімалася над рівнем моря, після чого земні плити даної території постійно рухалися, утворюючи теперішній архіпелаг.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: