Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Вихідні і свята у січні 2020: календар робочих і вихідних днів в Україні

Вихідні і свята у січні 2020: календар робочих і вихідних днів в УкраїніУ січні українці отримають затяжні вікенди, під час яких можна буде максимально розслабитися. Дізнайтеся, скільки ж вихідних буде в Україні у січні на Різдво у новому році!
Додаткові вихідні дні у січні 2020 передбачені в офіційному календарі свят на рік. Відповідно до нього, першого місяця у році ми отримаємо 10 вихідних, це традиційні суботи-неділі й державні та релігійні свята. Загальна кількість календарних днів у місяці – 31, пише maximum.fm
Вихідні у січні на Новий рік і Різдво 2020
Розповідаємо, коли саме вони будуть, щоб ви спланували свій час та відпочинок!
1 січня традиційно буде неробочим днем, а передують йому вихідні наприкінці грудня попереднього року (29, 30 та 31 грудня).
Різдво 7 січня – державне свято. З цієї нагоди буде два вихідні дні, адже 6 січня також буде офіційним неробочим днем. Оскільки ці дні припадають на понеділок та вівторок, якому передують субота-неділя, ми отримаємо вікенд з 4 по 7 січня – чотири дні. Проте 6 січня ми відпрацьовуватимемо 11 січня, яке буде робочим днем.
У багатьох компаніях та державних установах рекомендують працівникам взяти відпустку на 2 та 3 січня власним коштом, аби повноцінно відпочити в першій половині місяця – з 29 грудня до 7 січня (10 днів).
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: