Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Україна підписала безвізовий режим із Монголією

Україна підписала безвізовий режим із Монголією

туризм відпочинок
У посольстві України у Варшаві у п’ятницю урочисто підписано угоду між урядами України та Монголії про взаємне скасування віз.
Про це пише “Укрінформ“.
Угоду від уряду України підписав посол України в Польщі Андрій Дещиця, а від уряду Монголії – посол Монголії в Польщі і за сумісництвом в Україні Немех Батаа.
“Угода передбачає, що громадяни України можуть в’їжджати до Монголії без віз на 90 днів упродовж 180 днів”, – повідомив агентству Дещиця.
За його словами, Монголія є черговою країною, яка відкрита для українських громадян для безвізових поїздок.
“Ми вже маємо 88 таких країн, а зі спрощеним в’їздом в інші країни – це вже понад 140 країн”, – уточнив дипломат.
Дещиця підкреслив, що підписана угода важлива ще й тому, що до сьогоднішнього дня між Україною і Монголією діяла угода 1979 року, яка була підписана свого часу між СРСР і Монгольською Народною Республікою, а потім була підтверджена українським урядом.
“Але з того часу ситуація абсолютно змінилася, змінилися також документи, тобто вона фактично застаріла. Тому ми привели у відповідність до цієї угоди перелік документів, які потрібні для подорожей громадян України і Монголії”,- констатував Дещиця.
Немех Батаа у свою чергу додав, що до Монголії щорічно приїжджає приблизно тисяча туристів з України. За його словами, Монголія зацікавлена у співпраці з Україною у сфері сільського господарства та важкого машинобудування.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: