Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Заробітки скасовуються: тисячі українців не пускають до Європи, названо головні причини

Заробітки скасовуються: тисячі українців не пускають до Європи, названо головні причини

Заробітки скасовуються: тисячі українців не пускають до Європи, названо головні причини


Українцям частіше стали відмовляти у в'їзді в країни Євросоюзу. Вони опинилися на першому місці в списку відмов. Про це повідомляють в Європейському агентстві з питань кордонів і берегової охорони.

За останній рік різко зросла кількість відмов на в'їзд у країни Євросоюзу українцям. Так, близько 60 тисяч людей не пустили в Європейський союз в 2018 році, що на 20 тисяч більше, ніж у 2017 році.

Європейське агентство з охорони кордонів зазначає, що найбільша кількість відмов громадяни України отримували на території Польщі, коли намагалися перетнути кордон з Євросоюзом. Відмова у в'їзді отримало 4,5 тисячі осіб, коли летіли на літаку або пливли на кораблі.
Агентство назвало три головні причини, з яких українці отримували відмову на кордоні. В першу чергу – це відсутність документів, які б дозволяли перетин кордону. Крім того, іншою причиною є відсутність достатніх коштів для існування і по іншим менш значним факторів.


Фахівці відзначають, що зростання відмов прямо пов'язаний з різким зростанням емігрантів з України.
Наголошується, що в минулому році українсько-польська межа активно перетиналася майже 9,5 млн чоловік.
Раніше повідомлялося, що однією з найбільш популярних країн для роботи, навчання і життя є Польща. Приваблює її прихильність по сусідству, співзвучний мову, нормальне ставлення до громадян наш країни і гідні зарплати. Природно, багато українців, які їдуть туди трохи підзаробити, нерідко в рідні краї вже не повертаються. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: