Головна > Новини / Закарпаття / Спорт / Футбол > ФФУ суворо покарає збірну Закарпаття за сепаратизм

ФФУ суворо покарає збірну Закарпаття за сепаратизм


12-06-2018, 12:05. Розмістив: redaktor
841809_w_300
Збірну Закарпаття чекає покарання за участь у Кубку світу серед невизнаних територій, заявили у Федерації футболу України.
«За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема — дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професійних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ.
Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України», — йдеться у заяві на офіційному сайті ФФУ.
У складі команди Закарпаття (Карпатальє) грали майже виключно гравці нижчих угорських ліг, а також ветерани, які народилися на території українського Закарпаття або мають там коріння. Виконавців, які б грали на високому рівні в Україні, серед них не було.
Збірна Закарпаття не просто взяла участь, а й виграла Кубок світу-2018 під егідою ConIFA. У фіналі угорці по пенальті обіграли Північний Кіпр (0:0, по пен. 3:2).
http://dzerkalo-zakarpattya.com

Повернутися назад