Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Жіноча і чоловіча риса характеру, що викликає неприязнь: таких людей не любить ніхто

Жіноча і чоловіча риса характеру, що викликає неприязнь: таких людей не любить ніхто

​Психологи відзначають, що певна риса характеру, яка може бути як жіночою, так і чоловічою, викликає особливу неприязнь в оточуючих.

Від таких людей намагаються дистанціюватися, вважаючи їх поведінку неадекватною, інформує Ukr.Media.
Таких людей можна зустріти де завгодно. В офісі це головні вискочки, які хваляться своїми успіхами навіть незнайомим людям. У ресторані, магазині чи кафе це ті, хто грубіянить обслуговуючому персоналу, підвищуючи голос. Це сусіди, які не рахуються з інтересами оточуючих, слухаючи гучну музику і курячи в під'їзді.
Бажання виділитися будь-яким способом і егоїзм робить поведінку таких людей неприйнятною для оточуючих. Таких людей не любить ніхто. Вони живуть за принципом «я цар, мені море по коліно». Психологи зазначають, що реальна вага в соціумі і уявна — зовсім різні речі, тому бажання заслужити увагу за всяку ціну призводить до протилежного результату. Так, таких людей помічають всі, але намагаються обходити їх «п'ятою дорогою».
Вискочки і егоїсти самі прирікають себе на самотність. Такі риси характеру неприємні оточуючим, тому бажання виділитися з натовпу робить з таких людей ізгоїв.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: