Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Нумерологія: як за допомогою чисел дізнатися, які ви у відносинах

Нумерологія: як за допомогою чисел дізнатися, які ви у відносинах

Ми розкриємо всі секрети.

Нумерологія — вчення про вплив чисел на долю людини. Кажуть, з її допомогою можна дізнатися головні риси характеру, розшифрувати доленосні знаки і навіть передбачити майбутнє, інформує Ukr.Media.
Розрахувавши кількість свого життєвого шляху, можна визначити, які ви у відносинах. Для цього потрібно скласти всі цифри своєї дати народження. Наприклад, ви народилися 24.02.1995. 2+4+0+2+1+9+9+5=32. Продовжуємо складати: 3+2=5. Число вашого життєвого шляху — 5. Розповідаємо про значення всіх чисел.
Один
Одиниця означає, що людина — лідер у стосунках, а також володіє великою життєвою енергією і мінливим настроєм. Такі люди люблять отримувати увагу і турботу від свого партнера.
Два
Люди, народжені під цифрою 2, дуже чутливі, але водночас дипломатичні і завжди йдуть на поступки у відносинах. А ще Двійки важко прощають партнера і довго таять образу.


Три
Трійки чекають від відносин яскравих емоцій і вражень. Таким людям швидко набридає одноманітність. Вони люблять сюрпризи, подарунки і раптові побачення.
Чотири
Четвірки готові віддавати всю енергію другій половинці. Вони буквально живуть відносинами. А ще такі люди дбайливі й турботливі. Вміють слухати і підтримати в потрібний момент.
П'ять
Цифра 5 говорить про емоційність людини. Такі люди вразливі і запальні у відносинах. Вони шукають підтримки свого партнера у всіх починаннях.
Шість
Шістки часто ревнують своїх половинок, а ще ображаються через дрібниці. Зате вони люблять влаштовувати сюрпризи. Наприклад, вечерю при свічках.
Сім
Людина з цифрою 7 завжди знаходить компроміси у відносинах і уважно ставиться до своєї половинки. При цьому Сімки цінують свій особистий простір.
Вісім
Вісімки люблять спокій у відносинах. Вони завжди підтримують свою половинку. А ще для таких людей важливо, щоб партнер прислухався до їхньої думки.
Дев'ять
Дев'ятки влюбливі і емоційні. Вони стають щасливими у відносинах зі спокійною людиною. Але увагу Дев'яток дуже непросто втримати. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: