Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Використання напою «Coca-Cola» не за призначенням: 10 незвичайних способів

Використання напою «Coca-Cola» не за призначенням: 10 незвичайних способів

​Знадобиться в господарстві!

«Кока-кола» — напевно, найпопулярніший у світі безалкогольний напій, але крім цього у неї є безліч несподіваних застосувань. Можливо, дізнавшись про те, що вона розчиняє іржу, ви не захочете її більше пити... зате завжди будете знати, як позбутися від іржі!
Ось 10 незвичайних застосувань цього напою:
Добриво

«Кока-кола» покращує якість компосту, на якому вирощують овочі, фрукти та квіти. Достатньо однієї банки на купку компосту, інформує Ukr.Media.
Видалення іржі

Якщо ви не можете відкрутити болт, який покрився іржею, просто полийте його колою. Вона почне роз'їдати іржу, і через якийсь час болт стане податливим.
Розморожування скла

Якщо ви живете в холодних широтах, то знаєте, як складно і болісно видаляти лід з лобового скла машини. Але якщо полити скло колою, вона відтане майже миттєво. Тільки не забудьте помити його, а то буде липким.
Завивка волосся

Напевно, ви думаєте, що ми порадимо завивати волосся, обернувши їх навколо банки з колою? А ось і ні! Просто промийте волосся колою, через кілька хвилин змийте водою — і воно буде витися.
Зволоження

Для догляду за шкірою більшість людей купують дорогі косметичні засоби або йдуть в салон краси. Але якщо змішати колу з будь-яким зволожувачем і нанести на шкіру, вона буде чистою і гладкою.
Акумулятор

Старий автомобільний акумулятор дратує не менше проржавілих болтів, але ця проблема вирішується аналогічно. Налийте на акумулятор трохи «Кока-коли», щоб видалити іржу і повернути його до життя.
Чистка басейну

Не треба наймати спеціальних робочих: просто влийте в басейн 2 літри коли і дайте насосу відкачати її. Тепер вода буде чистою!
Ретро-фотографії

В наш час надрукувати ретро-фотографію практично нереально. Але можна взяти звичайну фотку, вимочити її в мисці з колою і висушити. Висохши, ваша фотка виглядатиме як ретро-знімок.
Видалення жуйки

Якщо у вас в волоссі раптом заплутається жуйка, не поспішайте вирізати пасмо ножицями. Візьміть банку «Кока-коли» і полийте жуйку. Після цього її буде дуже легко зняти.
Освітлення волосся

Якщо ви пофарбували волосся і воно вийшло занадто темним, не турбуйтеся. Просто полийте його колою і фарба миттєво освітлиться.

?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: