Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » Як курка лапою: чому у лікарів нерозбірливий почерк

Як курка лапою: чому у лікарів нерозбірливий почерк

​Чим небезпечні нерозбірливі карлючки

Виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, чому у лікарів такий нерозбірливий почеркВся справа в специфіці діяльності, написала головний лікар країни у себе на сторінці в Facebook.

Медикам доводиться вести записи в шаленому ритмі, що відбивається на особливості почерку.
У медичних працівників існують суворі вимоги до заповнення документів і журналів, виписок та інших документів. Умови роботи часто змушує лікарів на швидку руку складати рецепти. Не слід забувати про банальну втому, яка виникає в результаті темпів трудової діяльності медиків.
Нерозбірливий почерк являє серйозну небезпеку. Тисячі медичних помилок відбуваються у всьому світі через нерозбірливого запису назви медичного препарату або дозування. Приміром, у США понад 1,5 мільйона людей постраждали через погано складеного рецепта. 

За словами Супрун, зараз Україна працює над переходом до електронного формату ведення документації. До цій системі охорони здоров'я вже приєдналися понад 24 тисяч фахівців. Завдяки наказу МОЗ № 157, пропала необхідність заповнювати від руки талони і журнали. 
"У майбутньому електронна система дасть можливість кожному швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям – більш цілісно бачити картину здоров’я пацієнта. Лікарі виписуватимуть електронні рецепти та робитимуть інші медичні записи, які не можна буде ні загубити, ні підробити або ж невірно прочитати", —  заявила Супрун.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: