Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Хірурги витягли чотири кілограми волосся зі шлунку дівчинки

Хірурги витягли чотири кілограми волосся зі шлунку дівчинки


Як розповів завідувач хірургічним відділенням обласної дитячої лікарні Султанбек Тумаш, новоутворення займало майже весь шлунок, в ньому не залишалося місця для їжі:
"Через низький рівень загального білка і набряків на ногах дівчинку готували до операції протягом двох днів. Операцію, де мені асистував Жанібек Теміров, провели під загальним наркозом відкритим способом. Шлунок виявився великих розмірів, він розтягнувся і спускався в малий таз. При розтині шлунка ми виявили щільну волосяну кулю вагою 3 кілограми 560 грамів і розміром 35х13 см. Хвіст перебував у тонкому кишечнику. Шлунок промили, зашили. Операція, що відбулася 13 липня, пройшла нормально, прогноз сприятливий. Апетит у пацієнтки хороший, в тому числі за рахунок розтягнутого шлунка. Сьогодні пацієнтку виписали додому", - прокоментував медик.
Пізніше мати дівчинки пояснила: донька ковтала кінчики волосся багато років, останні два-три із них у підлітка почалася блювота, дівчинка стала блідою, замкнутою, дуже худою, але живіт збільшувався. На обстеженні на комп'ютерному томографі лікарі виявили в її шлунку величезну волосяну кулю.


За словами Султанбека Тумашева, волосся у дітей, які мають звичку їх з'їдати, збираються роками разом з шлунковим соком, і накопичуються в там. Їжа не засвоюється, з'являється анемія. Цікаво, що це вже другий подібний випадок в 33-річній практиці хірурга. Першу операцію він провів дівчинці з Жетибая в 1987 році. 
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: