Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » На світ насувається катастрофа: вчені зробили тривожну заяву

На світ насувається катастрофа: вчені зробили тривожну заяву

Обмеження зростання температури технічно можна досягти навіть без надмірних обмежень у викидах парникових газів

Зміни клімату залишаються небезпечними для ряду вразливих регіонів, включаючи Арктику, навіть при дотриманні Паризької угоди.

Про це йдеться в статті вчених Відкритого університету та Шеффілдського університету у Великобританії, яка була опублікована в журналі Nature Climate Change.

У матеріалі, зокрема, зазначається, що деякі фахівці поставили під сумнів здійсненність зусиль щодо стримування зростання температури, враховуючи, що Земля вже нагрілася на один градус, а також те, що потепління “затримується” океаном. Однак інші вчені вважають, що зниження рівня викидів парникових газів може запобігти зростанню температури.

Дослідники розробили кліматичну модель, що враховує взаємодію океану і атмосфери, цикл вуглецю, а також кількість викидів вуглекислого газу, і оцінили ймовірність досягнення Паризької угоди, а також визначили його наслідки для біосфери.

Таким чином з’ясувалося, що обмеження зростання температури технічно можна досягти навіть без надмірних обмежень у викидах парникових газів з 50-відсотковою ймовірністю. Однак в цьому випадку супутні зміни клімату можуть бути непередбачуваними для деяких областей Землі, де може збільшитися частота погодних лих.
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ
    Погода
    Погода в Ужгороді

    вологість:

    тиск:

    вітер: