Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » Майже 3,5 тисячі пачок сигарет виявили цієї ночі прикордонники Мукачівського загону

Майже 3,5 тисячі пачок сигарет виявили цієї ночі прикордонники Мукачівського загону

На Закарпатті прикордонники двічі завадили контрабандистам переправити сигарети
Майже 3,5 тисячі пачок сигарет виявили цієї ночі прикордонники Мукачівського загону.

Так, прикордонники відділу «Ділове» в ході скоординованих дій з румунськими колегами завадили переміщенню через державний кордон чотирьох пакунків тютюнових виробів. Незаконній оборудці контрабандистів вдалось завадити завдяки оперативному обміну інформацією з румунськими колегами про виявлення ознак ймовірної протиправної діяльності поблизу річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією.

В результаті подальших оперативно-розшукових заходів військовослужбовці відділу «Ділове» за 100 метрів від кордону затримали 20-річного українця у мокрому гідрокостюмі та, на відстані 40 метрів від лінії кордону, виявили 4 пакунки з сигаретами.

З метою проведення фільтраційних заходів та оформлення адміністративно-процесуальних документів за ч.1 ст. 204-1 КУпАП, затриманого українця доставлено до прикордонного підрозділу. 1900 пачок сигарет, які знаходились у виявлених пакунках, будуть передані співробітникам ДФС.

Ще 3 пакунки з куривом виявили цієї ночі прикордонники відділу «Великий Бичків». Зловмисники планували переправити річкою Тиса 1500 пачок сигарет, однак контрабандистам довелось покинули товар та втікати, адже їм на заваді став прикордонний наряд Мукачівського загону.

На Закарпатті прикордонники двічі завадили контрабандистам переправити сигарети
На Закарпатті прикордонники двічі завадили контрабандистам переправити сигарети
?
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:

Введіть код:
Погода
Погода в Ужгороді

вологість:

тиск:

вітер: